- Reklama -press media
HomePro ŽenyMísto pro společenské události jako stvořené

Místo pro společenské události jako stvořené

-

Čas od času každý z nás hledáme, nebo se účastníme společenské události, která se nachází na exkluzivním místě. Takovým místem je i Farma Michael, na níž je možné uspořádat venkovní obřad spolu s velkolepou hostinou, naleznete zde však také reprezentativní prostory pro firemní večírky, kongresy, workshopy, ale také důležitá jednání či teambuildingy pro firmu o velkém počtu lidí.

Svatební obřady a hostiny

Pokud vás zajímá svatba v přírodě, Farma Michael je místo, které by vás mohlo okouzlit. Díky servisu, který nabízí je dokonalým místem pro den, na který budete s láskou vzpomínat. Zážitek bude doprovázen krásnou výzdobou, která nebude pouze v místě obřadu a hostiny. Bude sahat až k příjezdové cestě, která je lemovaná rozmanitou přírodou, stromy a voňavými květinami. Vaše okouzlení se dostaví také v čase oběda, kdy budou na slavnostní tabuli podávány pokrmy připravené zkušenými kuchaři, profesionální personál je zde samozřejmostí. Abyste si tyto nádherné zážitky nemuseli uchovávat pouze v mysli, bude se Farma Michael podílet v případě vašeho zájmu na fotografování a natáčení kamerového záznamu. Pokud je svatba dnem, kdy se chcete cítit jako v pohádce, tady rozhodně nešlápnete vedle.

Co je možné nabídnout firmám

Také v případě poptávky na firemní akce různého druhu nepřijdete zkrátka. Ať už je ve vašem zájmu zaujmout nové obchodní partnery a potřebujete organizovat obchodní jednání nebo konferenci, či požadujete prostory pro firemní večírek, pokusí se vám Farma Michael vyhovět ve všech požadavcích.

Pro skupinu pro 25 hostů je dostupný VIP salónek, 350 osob je možné usadit v konferenčních prostorách a jízdárna nabízí až 500 míst pro interiérovou akci. Pokud však stojíte o společenskou událost v přírodě, je možné uspořádat ji pro 1 000 účastníků.

V rámci firemní akce je možné doplnit program například o ochutnávku vín, koňaků nebo doutníků. Taktéž je možné objednat si teambuildingové aktivity, jako je například jízda na koni či golf.

Těšíme se na Vás.

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek